Понеділок, 16.10.2017, 22:57










Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 97
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:

Гуртківці Мукачівської станції юних техніків на обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (найпростіші) 

 Відповідно до  наказів управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 29.12.2010 року № 1026 «Про проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України на 2011 рік»  

 В обласних  змаганнях взяли участь вихованці авіамодельних гуртків Ужгородського Палацу дітей та юнацтва, Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості  учнівської молоді, Ужгородського районного будинку школяра, Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Виноградівського  районного центру позашкільної роботи з дітьми, Іршавської районної станції юних  техніків, Берегівського будинку школяра, Міжгірського районного будинку дитячої творчості, Мукачівської станції юних техніків, Тячівського районного центру дитячої та юнацької творчості, Свалявського будинку школяра. 

 Гуртківеці Мукачівської  СЮТ Бабіля Олексій у класі моделей «Парашут» зайняв І місце, Терещенко Євген у класі моделей «Дельтаплан» зайняв ІІ місце, та у класі моделей «Гелікоптер «Муха»» зайняв ІІІ місце 

Директор Мукачівської СЮТ В.П. Годьмаш

Виставка «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
Із 9 по 12 березня 2011 року на базі СЮТ відбулася загальноміська виставка науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
На виставку представлено понад 250 робіт зі шкіл міста, крім ЗОШ №3, НВК «Гармонія», 8, 14, 20.
За кращі роботи учні будуть нагороджені грамотами.

Журі визначило переможців виставки.

Ними стали:

І місце – школа-інтернат.
ІІ місце – НВК «Первоцвіт».
ІІІ місце – ЗОШ №1, гімназія.




Участь Мукачівської філії МАН Закарпаття у ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу м.Ужгород
На протязі лютого 2011 року в чотири заїзди був проведений ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Обласний конкурс-захист проводився відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності», з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в досі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.
Основним завданням конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи.
В конкурсу-захисті прийняли участь 447 юних академіків з усіх філій Закарпатської області, з них 27 юних академіків Мукачівської філії.
Наші учні підготували роботи за такими напрямками: історія та географія, філософія та суспільствознавство, філологія та мистецтво, математика, хімія та біологія, екологія та аграрні науки.

Перші місця здобули:

Авраменко Поліна (ЗОШ №1, 10 клас) – «Охорона довкілля та раціональне природо використання»
Мельник Каріна (ЗОШ №2, 10 клас) – «Журналістика»
Стеблак Ростислав (ліцей, 11 клас) – «Релігієзнавство та історія релігії»
Поніна Соломія (ЗОШ №1, 9 клас) – «Агрономія»
Турчина Катерина (НВК «Первоцвіт», 10 клас) – «Соціологія»

 Другі місця:

Добрай Яна (ліцей, 11 клас) – «Історичне краєзнавства»
Когутич Віталій (ліцей, 9 клас) – «Історичне краєзнавства»
Русин Павло (ЗОШ №2, 10 клас) – «Французька мова»
Диганич Марта (ліцей, 10 клас) – «Філософія»
Романюк Людмила (НВК «Первоцвіт», 10 клас) – «Географія та ландшафтознавство»
Фурдь Олена (ліцей, 11 клас) – «Екологія»
Тонких Людмила (ЗОШ №1, 10 клас) – «Медицина»

Треті місця:

Сарканич Анжеліка (ліцей, 11 клас) – «Зоологія, ботаніка»
Гельмеці Магдалена (ЗОШ №2, 11 клас) – «Історія України»
Черепіс Ірина (гімназія, 11 клас) – «Прикладна математика»
Товт Наталія (ЗОШ №6, 9 клас) – «Фольклористика»
Савчинець Марина (ЗОШ №6, 10 клас) – «Правознавство»
Чулак Сільва (ЗОШ №2, 10 клас) – «Екологія»
Симчера Анастасія (ліцей, 10 клас) – «Українська література»
Голас Сільва (школа-інтернат, 9 клас) – «Психологія»

 Підготували переможців ІІ етапу керівники секцій педагоги м.Мукачева:

Паланейчик І.В. – ЗОШ №1,
Роман Г.І. – ЗОШ №1,
Кополовець О.І. – ЗОШ №2,
Петрина Л.І. – ЗОШ №2,
Гафинець В.П. – ЗОШ №2,
Гегедюш О. М. – ЗОШ №2,
Машіка В.Т. – ЗОШ №6,
Фенцик М.І. – ЗОШ №6,
Чечур М.М. – ліцей,
Кінаш О.В. – ліцей,
Гурзан О.О. – ліцей,
Устименко Н.С. – гімназія,
Сухан І.Й. – школа-інтернат,
Єрахтіна О.В. – НВК «Первоцвіт».
Педагогічний організатор Мукачівської філії – В.П.Годьмаш

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2017