Субота, 26.05.2018, 10:38


Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 107
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Файли » Робота дошкільних навчальних закладів » ДНЗ

Про зустріч членів творчих груп з питань апробації курсу «Культура добросусідства» в м. Одеса
23.11.2015, 19:59

19 - 20 листопада 2015 року в м. Одеса відбулася Третя зустріч членів творчих груп з питань адаптації і подальшої апробації програм і посібників спеціального курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства» в Закарпатській, Львівській, Одеській, Харківській, Херсонській, Чернівецькій областях і м. Києві й Київській області.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися Крістіан Кнуст, представник Офісу ОБСЄ та Раїса Євтушенко, представник Міністерства освіти і науки України. Перед учасниками семінару також виступили:

- Ірина Брунова-Калісецька, виконавчий директор громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» (про цілі і завдання зустрічі);

- Маргарита Араджионі, керівник творчих груп проекту інтегрованого курсу «Культура добросусідства» (про основні завдання й очікувані результати роботи за проектом «Сприяння розвитку міжкультурної освіти в Україні» у 2015 році).

  

Протягом першого робочого дня присутні заслухали звіт-презентації роботи за минулі півроку (напрацювання, питання, виклики) творчих груп по регіонах, розповіді про початок апробації, презентації видань. Від Закарпатської області до слова було запрошено директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяну Василівну Палько, яка прозвітувала про початок апробації курсу в Закарпатській області та висвітлила напрацювання педагогів, науковців області в напрямку підготовки посібників, робочих зошитів для вихователів, вчителів та школярів.

Протягом другого робочого дня учасників семінару було  розподілено (за рівнями освіти) для роботи в малих групах з узгодження напрацьованих варіантів регіональних програм і посібників курсу «Культура добросусідства» у дошкільних закладах, в початковій та середній школі. Педагоги мали можливість переглянути презентації і фрагменти відеозапису занять за програмами курсу «Культура добросусідства» педагогів Одеської області й обговорити їх.

  

Під час обговорення переглянутих матеріалів учасники семінару з кожного регіону презентували власний досвід роботи в напрямку апробації курсу «Культура добросусідства». Серед педагогів-практиків Закарпатської області власним досвідом організації роботи з апробації курсу «Культура добросусідства» поділилися: вчитель початкових класів Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст. Козик Ольга Іванівна та методист з дошкільної освіти методичного кабінету управління освіти, вихователь-методист Мукачівського ДНЗ № 17 Пархоменко Оксана Григорівна.

Категорія: ДНЗ | Додав: Mshad
Переглядів: 393 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2018