Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів Малої академії наук України», з метою духовного, творчого,
інтелектуального розвитку дітей України,
створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації,
виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до
науково-дослідницької та
експериментальної роботи. В м. Ужгороді з 01 по 23 лютого 2013 року було
проведено, в чотири заїзди, II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Закарпаття.
В конкурсі-захисті
прийняли участь понад 480 юних
академіків з усіх філій Закарпатської області, в їх числі були і 32 академіки
Мукачівської філії. Змагалися юні академіки за призові місця в таких
відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;
мовознавства; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю;
технічних наук; комп’ютерних наук; математики; фізики і астрономії; хімії та
біології; екології та аграрних наук.
Диплом І ступеня отримали:
Катц Андрій учень 11 класу ЗОШ № 20, тема:«Теорема Гауса та її
застосування»;
Данченко Олександра учениця 9 класу ЗОШ № 13, тема: « Природа художньої
творчості: збірка поезій «Ритмами душі»»;
Панькович Тетяна учениця 11 класу ЗОШ № 2, тема: «Роман Марка Леві «Et si c’etait vrai …»
та його екранізація. Порівняння та мовний аналіз творів»;
Поніна Соломія учениця 11 класу ЗОШ № 1, тема: «Екологічні аспекти у
боротьбі з колорадським жуком»;
Мигалич Олександр учень 10 класу ліцею, тема: «Археологічні
старожитності Королевського замку»;
Кіян Наталія учениця 10 класу
ЗОШ № 20, тема: «Вплив господарської діяльності на стік річки Латориця».
Другі місця посіли:
Ладижець Віктор учень 10 класу ліцею, секція
математичне моделювання;
Яковенко Єлизавета учениця 11 класу ЗОШ № ,1 секція технологічні
процеси та перспективні технології;
Молнар Діана учениця 11 класу
ліцею, секція селекція та генетика;
Надь Діана учениця 11 класу ліцею,
секція філософія.
Треті місця отримали:
Вуйлова Катерина учениця 11
класу ЗОШ № 20, секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження;
Хаща Христина учениця 10 класу ліцею, секція українська література;
Шебела Ольга учениця 11 класу, ЗОШ № 6, секція мистецтвознавство;
Франц Вікторія учениця 10 класу ЗОШ № 20, секція світова література;
Гуняді Михайло учень 10 класу ЗОШ № 16, секція екологія;
Сидоран Ганна учениця 11 класу НВК «Гармонія»;
Стрега Дарія учениця 11 класу ЗОШ № 1. секція охорона довкілля та
раціональне природокористування;
Данило Марія учениця 10 класу ліцею,
секція етнологія;
Бігарій Ярослав учень 9 класу ліцею, секція історичне краєзнавство;
Валтер Артур учень 9 класу ліцею, секція історія України;
Карловська Марина учениця 9
класу НВК «Первоцвіт», секція соціологія;
Бібко Катерина учениця 11 класу СЗОШ № 4, секція правознавство.
Підготували юних академіків
кращі педагоги Мукачівської філії:
Паланейчик І.В., Роман Г.І. - ЗОШ №1; Чечур В.О. - ЗОШ № 2;
Дербаль В.І - СЗОШ № 4; Фенцик М.І.
- ЗОШ № 6;
Галамба Г.Ф.,Чир Н.В., Тонкошкурова Л.І. - ЗОШ № 20;
Рогальська Т.В. - ЗОШ № 13; Сабов
Є.М - ЗОШ № 16;
Чечур М.М., Кінаш О.В., Турянчик Л.А., Гурзан О.О. - ліцей;
Єрахтіна О.В. - НВК «Первоцвіт».
|