Відпочивали і, відпочиваючи, навчались - 16 Червня 2016 - Управління освіти Мукачівського міськвиконкому
Вівторок, 28.02.2017, 09:27


Вітаю Вас Гість | RSS
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2017 СТАРТУЄ О 10:00 6 ЛЮТОГО            22 листопада 2016 року відбулося зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            Інформація про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародних конкурсів у 2016-2017 н.р.            27 вересня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            23 серпня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста            21 червня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста           
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 78
Нових за місяць: 3
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » 2016 » Червень » 16 » Відпочивали і, відпочиваючи, навчались
17:06
Відпочивали і, відпочиваючи, навчались

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Екологічні, економічні, соціальні проблеми в суспільстві зумовлюють негативну тенденцію до погіршення фізичного, морального, психічного стану громадян України. Тому особливо важливим стає питання організації відпочинку та оздоровлення дітей. Наймасовішою організаційною формою відпочинку та оздоровлення дітей є дитячі оздоровчі установи. У нашому місті цю функцію у літній канікулярний період взяли на себе  загальноосвітні навчальні заклади.

На виконання рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 25.04.2016  №92 «Про організацію роботи літніх мовних таборів з денним перебуванням та таборів з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах в літку 2016 року», в Мукачеві, на базі ЗОШ №2, 6,11, 20, СШ №4, 16, НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» з 30.05 по 15.06.2016 року організовані табори оздоровлення та відпочинку дітей.

Мета роботи таборів – популяризація вивчення іноземних мов, забезпечення належного контролю за додержанням законодавства в сфері оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, гармонійне поєднання відпочинку дітей з організованим змістовним дозвіллям, розумне поєднання праці, спорту, з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю.

  

Зміст, форми та методи роботи в таборах будувались на принципі ініціативи й самодіяльності дітей та учнівської молоді. Плани відображали всі сторони роботи з дітьми. Це пізнавальні екскурсії, бесіди, спортивні заходи, заходи щодо здорового способу життя та охорони навколишнього середовища, ігри, конкурси, вікторини загальнорозвивального характеру.

Діти постійно чули щось нове, слухали цікаві розповіді, могли обмінюватись досвідом і знаннями, брали активну участь у посильній практичній роботі.

  

Першочергове завдання Мукачівського центру позашкільної освіти в літній канікулярний період 2016 року є участь у роботі всіх таборів оздоровлення та відпочинку дітей нашого міста, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей.

Тому план роботи та організації дозвілля з гуртківцями МЦПО та учнями, що перебували в вищевказаних таборах, був скорегований на поглиблення знань бережливого ставлення до природи, любові до рідного краю, розвитку практичних умінь та навичок у дітей.

  

З 30 травня по 15 червня 2016 року педагоги МЦПО провели ряд заходів екологічного, науково-технічного та туристсько-краєзнавчого спрямування: цікаві конкурси на кращу композицію з польових квітів та природного матеріалу, розважально-пізнавальні вікторини, змагання з техніки пішохідного туризму, рольові ігри, ігротеки, бесіди та майстер-класи.

Крім того, що діти за цей період чудово відпочили і набралися сил, вони ще і навчилися вести фенологічні спостереження за рослинами і тваринами, правильно збирати гербарій та лікарські рослини, екологічно грамотно поводити себе в природі, ознайомилися з такими небезпечними рослинами, як борщівник і амброзія полинолиста, довідалися багато цікавого про оточуючий їх світ.

  

Таким чином, учнівська молодь нашого міста за період роботи таборів і відпочивала, і, відпочиваючи, навчалась.

Під час літнього відпочинку та оздоровлення в таборах повніше розкривається особистість дитини. В таких умовах швидше можна помітити те, що в школі залишається прихованим, тобто краще вивчити і зрозуміти дитячу психологію. Крім того, доброзичливе ставлення однолітків і педагогів до кожної дитини сприяють самоутвердженню тих дітей, які у шкільному житті вважалися «важкими». Саме під час літнього відпочинку складаються всі умови для активного стимулювання прагнення дітей до самостійності, ініціативи, кмітливості, активності і творчого розвитку.

  

Охоплення дітей виховними заходами в канікулярний час сприяє зміцненню їхнього здоров’я, забезпечує зайнятість та запобігає явищам бездоглядності, дає змогу продовжувати процес навчання та виховання, а також розвивати їх творчі здібності.

                                                                       В.о.директора Мукачівського центру

                                                         позашкільної освіти

                                                         М.В.Резнікова

Переглядів: 113 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2017