Понеділок, 18.11.2019, 08:04


Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 119
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Статті » Робота позашкільних установ » Будинок школярів

Тиждень знань безпеки життєдіяльності в Будинку школярів

Збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління, створення необхідних умов для його фізичного, розумового і духовного розвитку, безпеки життєдіяльності, навчання та виховання є одним із пріоритетів національної освіти. Життя вимагає від сучасної освіти виховання творчої, інноваційної молоді, із сформованими загальнолюдськими цінностями, стійкими життєвими пріоритетами, уміннями, компетентностями, необхідними для здоров’я та навчання.  Сьогодні, як ніколи, актуальним питанням є підготовка школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вмінням і розумінням важливості власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

Вирішення цього завдання можливе за рахунок впровадження освіти на основі розвитку життєвих навичок, яка акумулює індивідуальний і диференційований підходи, реалізує концепцію особистісно-зорієнтованого навчання і виховання, базується на новітніх теоретичних засадах і конкретних діях, що в сукупності надає можливість дітям та підліткам набувати знань, будувати міжособистісні стосунки, уміло розв’язувати конфлікти, протистояти негативному впливу оточення, керувати стресами, приймати виважені рішення, гідно виходити з будь-якої життєвої ситуації.

Тому на виконання наказу управління освіти Мукачівського міськвиконкому «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в навчальних закладах» з метою попередження надзвичайних ситуацій, спричинених дітьми, зменшення кількості випадків травмування та навчання дітей правилам безпечної життєдіяльності в Мукачівському Будинку школярів з 24 квітня по 22 травня 2013 року був оголошений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

                                                  

Під час Тижня керівники гуртків проводили бесіди та тренінги з батьками та дітьми з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму. В гуртку образотворчого мистецтва відбувся конкурс малюнків на такі теми: «Не грайся з вогнем» та «Вода в річці не по коліна». Була проведена пізнавально-розважальна гра  з основ безпеки життєдіяльності з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Новими матеріалами поповнилися інформаційно - довідкові куточки з питань безпечної життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій.

В рамках Тижня були проведені практичні заняття з гуртківцями різних вікових категорій по відпрацюванню злагоджених дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Також була оформлена тематична стінна газета з питань охорони праці.

Таким чином, можна відмітити, що знання та навички, набуті вихованцями закладу під час проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності, мають допомогти їм уберегти своє життя та здоров’я та сприятимуть більш уважному та обережному ставленню до оточуючих.

         

Будинок школярів

Категорія: Будинок школярів | Додав: Fvlad9920 (27.05.2013) | Автор: Будинок школярів
Переглядів: 750 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2019