Участь Мукачівської філії МАН Закарпаття у ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу м. Ужгород - Станція юних техніків - Робота позашкільних установ - Каталог статей - Управління освіти Мукачівського міськвиконкому
Середа, 01.03.2017, 18:46










Вітаю Вас Гість | RSS
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2017 СТАРТУЄ О 10:00 6 ЛЮТОГО            22 листопада 2016 року відбулося зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            Інформація про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародних конкурсів у 2016-2017 н.р.            27 вересня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            23 серпня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста            21 червня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста           
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 79
Нових за місяць: 4
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 1
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Статті » Робота позашкільних установ » Станція юних техніків

Участь Мукачівської філії МАН Закарпаття у ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу м. Ужгород

Відповідно до наказу управління освіти і науки  Закарпатської ОДА на протязі лютого 2012 року в чотири заїзди був проведений ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Обласний конкурс-захист проводився відповідно до "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової  майстерності", з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основним завданням конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

В конкурсі-захисті прийняли участь 478 юних академіків з усіх філій Закарпатської області, з них  31 юний академік Мукачівської філії.

Юні академіки Мукачівської філії змагалися у таких відділеннях: історії; технічних наук; наук про землю; філософії та суспільствознавства; філології та мистецтвознавства; математики; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук, та здобули  І місць – 3,  ІІ місць – 6,  ІІІ місць – 12.

Перші місця здобули:

-         Турчина Катерина    – НВК «Первоцвіт» 11 клас. Психологія.

-         Поніна Соломія        – ЗОШ №1, 10 клас.  Охорона довкілля та раціональне при-родокористування;

-         Барчі Наталія            – ЗОШ № 20, 9 клас. Геологія, геохімія та  мінералогія

           Другі місця здобули:

-         Мельник Каріна     – ЗОШ № 2, 11 клас.  Журналістика;

-         Маховська Катерина            – Ліцей,       11 клас.   Медицина;

-         Канчій Віктор                      – Ліцей,     11 клас.      Соціологія;

-         Височанська Алла-Євгенія  – НВК «Первоцвіт», 11 клас. Валеологія;

-         Панкулич Андрій                – гуртківець ЕНЦУМ.  Психологія;

-         Романюк Людмила               – НВК «Первоцвіт», 11 клас.     Географія та ландшафтознавство;

Треті місця завоювали:

-         Диганич Марта   – Ліцей,    11 клас.                    Філософія;

-         Іванчо Евеліна   – ЗОШ № 13, 11 клас.                Історичне краєзнавство;

-         Герей  Ганна  – Ліцей,   11 клас.              Англійська мова;

-         Бендюга Маргарита – Ліцей,         9 клас.   Етнологія;

-         Савчинець Марина – ЗОШ № 6, 11 клас.  Журналістика;

-         Надь Діана   – Ліцей, 10 клас.    Релігієзнавство та історія релігії;

-         Шершун Марта-Вікторія – Ліцей, 11 клас.  Українська мова;

-         Бугар Паула  – ЗОШ № 2,  10 клас.     Французька мова;

-         Яковенко Єлизавета  -  ЗОШ № 1, 10 клас  Технологічні процеси  та перспективні технології;

-   Франц  Вікторія  - ЗОШ № 20,  9 клас   Світова література;

-    Босак Теодор-Едгард - ЗОШ № 20, 9 клас    Екологічно безпечні  технології та ресурсозбереження;

-   Гарячий Антон  - НВК«Первоцвіт», 11 клас   Історія України;

Підготували переможців ІІ етапу керівники секцій педагоги м. Мукачева:

Єрахтіна О.В.  – НВК "Первоцвіт"           
Рудик Є.В.   – НВК "Первоцвіт"       
Чечур М.М.  – Ліцей                                
Кінаш О.В.  – Ліцей
Ціодик Н.П..    – Ліцей
Бізонич  І.М  - Ліцей  
Паланейчик І.В.   – ЗОШ № 1
Роман Г.І.   – ЗОШ № 1    
Чопик Р.П.  – ЗОШ № 2
Гафинець В.П.   – ЗОШ № 2
Фенцик М.І. – ЗОШ № 6                        
Чир Н.В.       – ЗОШ № 20
Смочко Н М.  – ЗОШ № 20                 
Тонкошкурова Л.І. – ЗОШ № 20
Русин В.Ю     - Ліцей                                
Коприва А.Т.    -  ЗОШ № 13


 

Педагогічний організатор  Мукачівської філії    В. П. Годьмаш

Категорія: Станція юних техніків | Додав: osvita (27.02.2012) | Автор: CЮТ
Переглядів: 987 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2017