1 грудня 2016 року в НВК "Гармонія" було проведено благодійну акцію - "Ярмарка солодощів", ініціаторами якої стали учні закладу.
Всі бажаючі мали змогу поласувати солодкою випічкою, яку приготували учні разом з батьками. На виручені кошти лідери учнівського самоврядування закупили ліки та фрукти для поранених військових.
14 грудня 2016 року учні закладу відвідали наших захисників у Мукачівському військовому госпіталі, де передали пораненим солдатам необхідні ліки та подарунки.
![](/_ld/2/s72483102.jpg) ![](/_ld/2/s91509286.jpg)
![](/_ld/2/s62789283.jpg)
![](/_ld/2/s17225372.jpg)
![](/_ld/2/s58556425.jpg)
|