28 квітня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 7 (керівник Цільо В.В., вихователь-методист Гулей Г.В.) відбувся майстер-клас для керівників та вихователів-методистів дошкільних закладів міста на тему «Використання теорії розв’язання винахідницьких завдань (ТРВЗ) у роботі з дошкільниками».
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s17095587.jpg)
Власним досвідом роботи із застосування методів ТРВЗ у роботі з дітьми старшого дошкільного віку залюбки поділилася Гайделбахер О.Б., вихователь старшої групи. Поділившись на дві команди, вихователі-методисти мали можливість пересвідчитися у перевагах ТРВЗ та значенні її методів в розвитку творчих здібностей, уяви та фантазії дошкільників, на собі випробувати дієвість таких методів ТРВЗ як «Метод мозкового штурму», «Метод суперечностей», «Метод синектики», «Метод фокальних об’єктів (МФО)», «Метод біном фантазії».
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s20874817.jpg)
Учасники майстер-класу отримали багато корисної теоретичної інформації щодо історії створення даної технології, її призначення та використання людством у сучасному світі з метою пошуку шляхів розв’язання творчих завдань.
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s98580192.jpg)
Наприкінці заходу господарі садка подарували кожному з присутніх на згадку диск з матеріалами майстер-класу з метою подальшого ефективного використання їх у роботі з вихованцями дошкільних закладів міста.
|