ПРО НАС
РОБОТА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ | ![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/.s/t/491/6.gif) |
|
ВИХОВНА РОБОТА
| ![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/.s/t/491/6.gif) |
|
ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІ | ![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/.s/t/491/6.gif) |
|
|
Про свято осені у ДНЗ № 28
| 24.10.2012, 09:38 |
Днями у всіх дошкільних навчальних закладах міста відбуваються тематичні свята і розваги, присвячені щедрій золотій порі – осені. Не став винятком і дошкільний навчальний заклад № 28 (керівник Топилко Г.Ф., вихователь-методист Бабич Н.Ю., музичний керівник Масендич Ю.Ю.), в якому відбувся справжній ОСІННІЙ ЯРМАРОК за участю вихованців молодшого і старшого дошкільного віку. У другій половині дня у святково прибраному музичному залі відчинили свої торгові ряди всі дошкільні групи. Гостей на ярмарок зібралося чимало. Це і кум з кумою, і господарі з господинями, покупці й продавці, парубки й дівчата. Вихованці середньої групи, виконуючи ролі різних овочів, інсценізували цілу пригоду, що сталася восени зі спілими городніми культурами. Старші дошкільники охоче розігрували сценки з жартами. Усі учасники веселого дійства дуже гарно декламували вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці свята склали і подарували гостям чудову танцювальну осінню композицію. Справді щедрим виявився ярмарок на овочі і фрукти, вирощені руками вихованців та педагогів закладу. Цікавою була й виставка виробів з природного матеріалу, кожен учасник якої мав можливість виявити свої таланти і неперевершену фантазію. Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень. ![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/s58234151.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/s65886631.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/s92460177.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/s98270368.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/s93319157.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/35948588.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/74572087.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/0/s73820581.jpg)
|
Категорія: ДНЗ | Додав: Fvlad9920 |
Переглядів: 6607 | Завантажень: 0
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
Вхід на сайт |
![](/.s/t/491/6.gif) |
|
![](/.s/t/491/7.gif) |
Пошук |
![](/.s/t/491/6.gif) |
|
![](/.s/t/491/7.gif) |
Друзі сайту |
![](/.s/t/491/6.gif) |
|
![](/.s/t/491/7.gif) |
|