12 листопада 2014 року відбулося перше в цьому навчальному році засідання міського методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури дошкільних навчальних закладів, присвячене питанню здійснення медико-педагогічного контролю на заняттях з фізичної культури. Учасники засідання переглянули традиційне заняття з фізичної культури (інструктор з фізичної культури Гоца Марія Василівна) з використанням цікавого нестандартного спортивного інвентарю («доріжки здоров’я» у вигляді лісових мешканців, степ-стеків для виконання загально-розвиваючих вправ, «гусенички» для стрибків з просуванням вперед тощо); ознайомилися з новим видом аеробіки (степ-аеробіка); вислухали медичну сестру закладу Шелельо Анну Іванівну про значення й особливості медико-педагогічного контролю у дошкільному закладі.
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s73159519.jpg)
Наприкінці засідання присутні отримали корисні методичні поради від керівника МО Телінгер М.С., вихователя-методиста ДНЗ № 20 та мали можливість переглянути виставку методичної літератури з фізичного виховання дошкільників.
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s27862399.jpg) ![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s46100421.jpg) ![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s63370072.jpg)
Рішення
1. Інструкторам з фізичної культури:
1) дотримуватися структури заняття;
2) забезпечувати моторну щільність занять з фізкультури.
Постійно
2. Спільними зусиллями медичних працівників дошкільного закладу, лікаря ОДЛ та педагогів усіх вікових груп здійснювати медико-педагогічний контроль під час занять з фізичної культури.
1 раз на квартал
3. Основою для побудови фізіологічної кривої заняття з фізкультури вважати графік пульсометрії.
Постійно
4. Висвітлювати результати контролю фізичного виховання дітей в дошкільному закладі в довідках, наказах.
Постійно
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s23364329.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s91692390.jpg)
|