15 квітня 2014 року у дошкільному навчальному закладі № 34 (керівник Фегир Е.Р., вихователь-методист Лойко Т.М.) відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп на тему «Сучасні новітні технології в ДНЗ. Раннє читання».
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/s54036655.jpg)
Вихователь старшої групи Мелина І.І. запропонувала увазі присутніх цікаве заняття з навчання дітей грамоти на тему «Самі вміємо і Машу навчимо». Вихованці старшої групи власним прикладом допомагали дівчинці з добре відомого мультфільму «Маша і Ведмідь» опанувати елементарні знання з грамоти, а саме: ділити слова на склади, визначати й називати звуки у словах, викладати з кубиків й читати слова і склади, складати речення за заданим сюжетом й викладати його схематично, виконувати нескладні індивідуальні тестові завдання.
Під час заняття вихователь Мелина І.І. використала багато яскравого різноманітного матеріалу, з допомогою якого діти охоче демонстрували власні знання і вміння, чим приємно дивували присутніх керівників та педагогів дошкільних закладів міста.
Учасники засідання також мали можливість більш детально ознайомитися з елементами системи Зайцева, Шелестової, Декролі, Домана, Монтессорі під час огляду виставки методичних посібників й матеріалів, презентації вихователя та виступу вихователя-методиста (керівника МО).
Рішення
- Опрацювати різні методики навчання старших дошкільників читанню.
- Виготовити дидактичні ігри з навчання дітей читанню.
- Впроваджувати в роботу з дітьми кращий досвід вітчизняних та зарубіжних вчених й педагогів з навчання дітей читанню.
- Розробити рекомендації для батьків з формування у старших дошкільників навичок читання.
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/10312028.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/58495080.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/15864353.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/20052104.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/38500640.jpg)
![](http://osvitamukachevo.ucoz.ua/_ld/1/24475857.jpg)
|