Міжнародний день захисту дітей велика і дружня сім’я Мукачівського центру дитячоі та юнацької творчості провела свято дитинства з понад 1000 дітей і дорослих![❗️](blob:http://osvitamukachevo.ucoz.ua/b9eec2d5-929e-4f45-ba37-c2ce5004589b)
На свято завітали працівники ювінальноі превенціі та кінологи.
![♥️](blob:http://osvitamukachevo.ucoz.ua/e6ec1b65-9e73-4139-81d5-01241e9920ff) ![](blob:http://osvitamukachevo.ucoz.ua/13658c62-d5ff-4906-b35c-911dfce74deb)
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
|