Середа, 20.01.2021, 10:02


Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 234
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                             Рішення 68 сесії 7-го скликання

                                                                                             Мукачівської міської ради

                                                                                             28.11.2019 року №1598

 

 

 ПОЛОЖЕННЯ 

про Управління освіти, молоді та спорту 

Мукачівської міської ради

РОЗДІЛ І. 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради (далі за текстом – «Управління») є виконавчим органом Мукачівської міської ради. В своїй діяльності Управління є підзвітним, підконтрольним та підпорядкованим виконавчому комітету Мукачівської міської ради, Мукачівському міському голові та першому заступнику міського голови згідно розподілу функціональних повноважень. 

1.2. Управління створено Мукачівською міською радою.

1.3. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» управління є виконавчим органом Мукачівської міської ради та неприбутковою установою.

1.4. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби, круглу печатку із зображенням Державного Гербу України та своїм найменуванням.

1.5. Юридична адреса управління: 89600, Закарпатська область, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, будинок 2.

1.6. Повне найменування управління – Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

1.7. Скорочене найменування управління – Управління освіти, молоді та спорту .

1.8. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, розпорядженнями голови Закарпатської обласної державної адміністрації, наказами департаменту освіти і науки, управління молоді та спорту облдержадміністрації, рішеннями Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Мукачівського міського голови, цим Положенням.

1.9. Для організації діловодства та архівного зберігання документів в Управлінні використовується система електронного документообігу АСУД “ДОК ПРОФ 3”. 

РОЗДІЛ ІІ.

СТРУКТУРА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ 

2.1. Структура, штат та чисельність Управління затверджуються Мукачівською міською радою. 

 2.2. До складу Управління входить відділ загальної середньої та позашкільної освіти. 

2.3. Для організації методичної роботи, підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Управлінні функціонує міський методичний кабінет як структурний підрозділ Управління, який діє відповідно до положення про нього, затвердженого начальником Управління.

 2.4. Для організації бухгалтерського обліку, фінансової звітності, виконання кошторисів видатків закладів освіти при Управлінні функціонує централізована бухгалтерія, яка діє відповідно до Положення, затвердженого начальником Управління.

2.5. Для надання спеціалізованої допомоги загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам в усуненні порушень усної і писемної мови, запобіганні різним відхиленням мовного розвитку учнів та вихованців при Управлінні функціонує логопедичний пункт, який діє відповідно до Положення про нього, затвердженого начальником Управління.

2.6. Для виявлення, обліку, психолого-педагогічного вивчення, надання корекційної допомоги дітям із вадами психічного та фізичного розвитку при Управлінні функціонує Мукачівська міська психолого-медико-педагогічна консультація, яка діє відповідно до Положення, затвердженого начальником Управління. 

2.7. При Управлінні створюється колегія, склад якої затверджується розпорядженням Мукачівського міського голови за поданням начальника Управління. За рішенням колегії видається наказ Управління.

2.8. На посади начальника, заступника начальника, начальника відділу загальної середньої та позашкільної освіти, спеціалістів Управління призначаються особи, які мають вищу освіту і необхідний стаж роботи. Усі посадові особи та інші працівники Управління призначаються на посаду та звільняються з посади розпорядженням Мукачівського міського голови.

2.9. Начальник Управління:

2.9.1. Здійснює керівництво діяльністю Управління, забезпечує виконання покладених на Управління завдань, визначає посадові обов'язки і ступінь відповідальності заступника начальника, начальника відділу загальної середньої та позашкільної освіти, працівників Управління, методичного кабінету, централізованої бухгалтерії та інших структурних підрозділів. 

2.9.2. Затверджує Положення про структурні підрозділи Управління. 

2.9.3. Планує роботу Управління і аналізує стан її виконання.

2.9.4. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.

2.9.5. Призначає на посаду та звільняє з посади керівників комунальних закладів освіти, працівників структурних підрозділів Управління відповідно до діючого законодавства України.

2.9.6. Погоджує призначення на посаду та звільнення з посади керівників, заступників керівника приватних закладів освіти Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

2.9.7. Заохочує, розглядає клопотання та вносить пропозиції про нагородження кращих працівників освіти, спортсменів, працівників сфери фізичної культури та спорту територіальної громади державними нагородами, в тому числі і президентськими відзнаками, присвоєння їм почесних звань України. 

2.9.8. Подає на затвердження Мукачівському міському голові проект кошторису видатків, вносить пропозиції щодо граничної чисельності та фонду оплати праці працівників Управління. 

2.9.9. Розпоряджається коштами, які виділяються на утримання підпорядкованих Управлінню закладів освіти та структурних підрозділів. 

2.9.10. Складає штатні розписи закладів освіти та структурних підрозділів і подає їх на розгляд та затвердження виконавчим  комітетом Мукачівської міської ради. 

2.9.11. Сприяє розвитку міжнародних зв'язків з питань освіти, молодіжної політики та спорту.

2.11. Управління є уповноваженим органом Мукачівської міської комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

2.12. Управління у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з  виконавчими органами Мукачівської міської ради, органами місцевого самоврядування, департаментом освіти і науки, управлінням молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян; одержує від них в установленому порядку інформацію, документи, статистичні дані та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань. 

 

 

Прикріплюємо повний документ

/1598.doc

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2021