Про засідання методичного об’єднання вихователів ІІ молодших груп - ДНЗ - Робота дошкільних навчальних закладів - Каталог файлів - Управління освіти Мукачівського міськвиконкому
Середа, 22.02.2017, 04:53


Вітаю Вас Гість | RSS
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2017 СТАРТУЄ О 10:00 6 ЛЮТОГО            22 листопада 2016 року відбулося зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            Інформація про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародних конкурсів у 2016-2017 н.р.            27 вересня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            23 серпня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста            21 червня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста           
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 78
Нових за місяць: 3
Нових за тиждень: 2
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Файли » Робота дошкільних навчальних закладів » ДНЗ

Про засідання методичного об’єднання вихователів ІІ молодших груп
18.03.2015, 16:51

17 березня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 30 (керівник Матола Е.О., вихователь-методист Бенькалович О.Ю.) відбулося чергове засідання методичного об’єднання вихователів ІІ молодших груп на  тему «Розвиток логічного мислення та пояснювального мовлення у дошкільників» за планом:

  • Перегляд відкритого заняття з дітьми молодшого дошкільного віку (вихователь Цап А.М.)
  • Перегляд презентації на тему «Особливості розвитку логічного мислення та пояснювального мовлення у дітей дошкільного віку» (методист з дошкільної освіти методичного кабінету управління освіти Пархоменко О.Г.)
  • Виступ з власного досвіду роботи (вихователь Цап А.М.)
  • Обговорення переглянутого заняття та обмін досвідом роботи учасниками засідання МО.

Учасники засідання переглянули цікаве заняття з молодшими дошкільниками на тему «Свійські і дикі тварини», під час якого вихователь Цап Августина Миколаївна намагалася зацікавити малюків ігровими сюрпризними моментами з використанням мультимедійних засобів, домагаючись активної участі кожної дитини в занятті. З допомогою цікавих дидактичних ігор та вправ, проблемних ситуацій педагог активно залучала своїх вихованців до виконання різноманітних завдань на розвиток логічного мислення із застосуванням набутих знань про диких і свійських тварин.

   

Рішення

  • Опрацювати зміст розділу «Розвиток пізнавальної сфери» комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки»

                                                                  До 01.09.2015

  • Використовувати власну діяльність дітей, спрямовану на ті предмети, знання про які ми хочемо сформувати у них, з метою набуття нових знань.

                                                                   Постійно

  • Віддавати перевагу пізнавальному діалогу, який стимулює допитливість, вчить дітей мислити, розмірковувати, доводити свою думку.

                                                                   Постійно

  • Опрацювати фахові періодичні видання з даної теми (журнали): «Вихователь-методист дошкільного закладу» (№ 8/2010, № 9/2013); «Методична скарбничка вихователя»                                                           (№ 7/2014);   «Дитячий садок. Бібліотека»  (№ 1/2011)

                                                                   До наступного засідання МО

Категорія: ДНЗ | Додав: Mshad
Переглядів: 256 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2017