Субота, 26.05.2018, 01:22


Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 107
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Статті » Робота позашкільних установ » Будинок школярів

Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в Мукачівському Будинку школярів

Найвищими цінностями нашого суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина  розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виросла повноцінним громадянином України, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично. Максимальні умови для творчого розвитку і духовного виховання дітей дає позашкільний навчальний заклад. Саме він  є одним з найперших суспільних середовищ, в якому дитина адаптується до життя в товаристві незнайомих дітей та дорослих.   Основне завдання  навчального закладу - виховання з раннього дитинства громадянина, який здатний самостійно й свідомо протистояти небезпекам різного характеру, що дозволить йому активно брати участь у суспільному житті, відстоювати основні принципи безпечного життя, діяльності та відпочинку.

Діти повинні знати про небезпеки, які їх оточують, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою. Частіше жертвами нещасних випадків, аварій, стихійних лих стають діти. Як правило, вони не знають елементарних правил поведінки або просто бездумно та безпечно поводять себе на вулиці, на льоду, під час купання, на дорозі, в побуті тощо. Разом з тим вони і самі створюють небезпечні ситуації. Щоб протистояти такому явищу в суспільстві, треба змінити їх ставлення до нещасних випадків, озброївши підростаюче покоління певним багажем знань, забезпечивши сприятливі умови для життя, навчання, відпочинку.
Саме тому згідно наказу управління освіти міськвиконкому в Мукачівському Будинку школярів з 20 по 27 лютого 2012 року проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності,метою якого було попередження надзвичайних ситуацій,спричинених дітьми,зменшення кількості випадків травмування та загибелі дітей і навчання правилам безпечної життєдіяльності.

В рамках тижня керівники гуртків закладу провели бесіди з батьками та дітьми з питань профілактики травматизму та вихованню навичок,необхідних для безпечної життєдіяльності. Серед гуртківців був проведений конкурс малюнків «Правила безпеки знай - життя своє оберігай» та вікторини на знання правил безпечної поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Також новими поповненнями були доповнені інформаційно-довідкові куточки з питань безпечної життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій.

А 24 лютого керівниками гуртків разом з вихованцями було проведено відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій,під час якого були закріплені правила поведінки у разі виникнення аварійних ситуацій,стихійних лих та нещасних випадків.

Таким чином,під час проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності були виконані провідні завдання:навчити дітей цінувати і берегти своє та власне здоров’я,впевнено почуватися в будь-яких ситуаціях і приходити на допомогу іншим.

Категорія: Будинок школярів | Додав: osvita (28.02.2012) | Автор: Будинок школярів
Переглядів: 387 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2018