Розважально-інтелектуальні ігри в Мукачівському Будинку школярів - Будинок школярів - Робота позашкільних установ - Каталог статей - Управління освіти Мукачівського міськвиконкому
Середа, 01.03.2017, 18:45


Вітаю Вас Гість | RSS
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2017 СТАРТУЄ О 10:00 6 ЛЮТОГО            22 листопада 2016 року відбулося зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            Інформація про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Міжнародних конкурсів у 2016-2017 н.р.            27 вересня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів            23 серпня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста            21 червня 2016 року відбулося чергове зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та шкіл міста           
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 79
Нових за місяць: 4
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 1
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Статті » Робота позашкільних установ » Будинок школярів

Розважально-інтелектуальні ігри в Мукачівському Будинку школярів

Останнім часом істотно підвищився інтерес до використання інтелектуальних ігор у розвитку дитини. Це зрозуміло, бо вони вчать багатьом необхідним у житті речам:вдумливості, рішучості, умінню будувати плани. До того ж, інтелектуальні ігри загартовують характер,привчають до відчуття відповідальності, підвищують допитливість, виховують самостійність думки.

Саме тому Мукачівським Будинком школярів щорічно проводиться серія розважально-інтелектуальних ігор для учнів шкіл міста .Це гра «Пізнайко», в якій приймають участь учні початкових класів та «Розумники і розумниці»,де змагаються учні 7 – 8 класів. Ігри складаються з декількох цікавих та різноманітних турів, які дають можливість школярам повною мірою показати свої знання, вміння логічно мислити та вірно і послідовно висловлювати свої думки.
 Розпочався цьогорічний сезон 21березня грою «Пізнайко», в якій показали себе команди ЗОШ №1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 16, 20 та команда НВК «Первоцвіт». Юні "Пізнайки"  весело та захоплено відповідали на запитання, виконували цікаві та несподівані завдання. Кращими за підсумками гри стали команди ЗОШ №1(І місце); ЗОШ№4(ІІ місце) та команда НВК «Первоцвіт»(ІІІ місце).

Продовжили серію розважально-інтелектуальних ігор змагання «Розумників і розумниць»,що складалися з декількох етапів,кожен з яких був насичений низкою запитань з різних категорій знань. У фінал гри вийшли команди ЗОШ№2,3,6,11,20 та команда ліцею. Гра виявилася оригінальною ,цікавою та успішною. Питання стосувалися різноманітних розділів життя та знань,тому найкращими стали команди,в яких гравці багато читають і проявляють певну ерудицію. Це команда ліцею(І місце),команди ЗОШ№20(ІІ місце) та ЗОШ№11(ІІІ місце).

Команди – переможниці були нагороджені грамотами від Мукачівського Будинку школярів .

Мета розважально – інтелектуальних ігор «Пізнайко» та «Розумники і розумниці»- розвивати розумові здібності школярів,розширювати іхній кругозір,сприяти здобуттю знань,виховувати ініціативність,прививати любов до читання,спонукати до самоосвіти та самовдосконалення – досягається за допомогою різноманітних засобів та прийомів. Зацікавленність дітей  підігрівається сприятливими умовами для задоволення інтересів,запитів та творчих устремлінь. Радість учасникам приносить і те,що в грі відкривається можливість успішних  колективних дій та колективного спілкування.


Категорія: Будинок школярів | Додав: osvita (09.04.2012) | Автор: Будинок школярів
Переглядів: 477 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2017