Субота, 26.05.2018, 01:29


Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 107
Нових за місяць: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Статті » Робота позашкільних установ » Будинок школярів

Розважально-інтелектуальні ігри в Мукачівському Будинку школярів

Останнім часом істотно підвищився інтерес до використання інтелектуальних ігор у розвитку дитини. Це зрозуміло, бо вони вчать багатьом необхідним у житті речам:вдумливості, рішучості, умінню будувати плани. До того ж, інтелектуальні ігри загартовують характер,привчають до відчуття відповідальності, підвищують допитливість, виховують самостійність думки.

Саме тому Мукачівським Будинком школярів щорічно проводиться серія розважально-інтелектуальних ігор для учнів шкіл міста .Це гра «Пізнайко», в якій приймають участь учні початкових класів та «Розумники і розумниці»,де змагаються учні 7 – 8 класів. Ігри складаються з декількох цікавих та різноманітних турів, які дають можливість школярам повною мірою показати свої знання, вміння логічно мислити та вірно і послідовно висловлювати свої думки.
 Розпочався цьогорічний сезон 21березня грою «Пізнайко», в якій показали себе команди ЗОШ №1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 16, 20 та команда НВК «Первоцвіт». Юні "Пізнайки"  весело та захоплено відповідали на запитання, виконували цікаві та несподівані завдання. Кращими за підсумками гри стали команди ЗОШ №1(І місце); ЗОШ№4(ІІ місце) та команда НВК «Первоцвіт»(ІІІ місце).

Продовжили серію розважально-інтелектуальних ігор змагання «Розумників і розумниць»,що складалися з декількох етапів,кожен з яких був насичений низкою запитань з різних категорій знань. У фінал гри вийшли команди ЗОШ№2,3,6,11,20 та команда ліцею. Гра виявилася оригінальною ,цікавою та успішною. Питання стосувалися різноманітних розділів життя та знань,тому найкращими стали команди,в яких гравці багато читають і проявляють певну ерудицію. Це команда ліцею(І місце),команди ЗОШ№20(ІІ місце) та ЗОШ№11(ІІІ місце).

Команди – переможниці були нагороджені грамотами від Мукачівського Будинку школярів .

Мета розважально – інтелектуальних ігор «Пізнайко» та «Розумники і розумниці»- розвивати розумові здібності школярів,розширювати іхній кругозір,сприяти здобуттю знань,виховувати ініціативність,прививати любов до читання,спонукати до самоосвіти та самовдосконалення – досягається за допомогою різноманітних засобів та прийомів. Зацікавленність дітей  підігрівається сприятливими умовами для задоволення інтересів,запитів та творчих устремлінь. Радість учасникам приносить і те,що в грі відкривається можливість успішних  колективних дій та колективного спілкування.


Категорія: Будинок школярів | Додав: osvita (09.04.2012) | Автор: Будинок школярів
Переглядів: 577 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2018