Четвер, 09.07.2020, 14:37


Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Що нового?
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
» Зареєстровані на сайті
Всього: 219
Нових за місяць: 4
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
» З них
Адміністраторів:
Провірених:
Головна » Статті » Робота позашкільних установ » Будинок школярів

Від знань – до активної практичної дії.

Позашкільна освіта і виховання покликані сприяти соціальній інтеграції особистості в реальне життя, створювати умови для становлення творчої особистості дитини.

До таких позашкільних навчальних закладів належить Мукачівський Будинок школярів, в якому творчо впроваджуються ідеї педагогіки життєтворчості.

Педагогічний колектив Мукачівського гуманітарно-педагогічного інституту плідно співпрацюють з педагогами  Будинку школярів.

Уже традиційно щовесни заступник директора з НВР Будинку школярів Лариса Готюр проводить навчально-практичний семінар для студентів педагогічного коледжу МДУ, які крім основної спеціальності здобувають додаткову – педагога-організатора.

Директор Будинку школярів Галина Пенська привітала учасників семінару, познайомила з досягненнями педагогічного колективу свого закладу, запропонувала творчу співпрацю в практичній підготовці майбутніх спеціалістів.

Основною метою цієї зустрічі було ознайомлення студентів з системою навчально-виховної роботи Будинку школярів, з різноманітними програмами та методами роботи керівників гуртків.

Під час семінару студенти мали можливість  побувати на заняттях в гуртках різних напрямків: декоративно-прикладного мистецтва, хореографії, вокальних, комп’ютерного. Високопрофесійні педагоги показали особливості роботи з талановитими дітьми, розкрили таємниці своєї творчості та відповіли на запитання учасників семінару. Особливе захоплення гостів викликали виступи солістів студії естрадної пісні «Акорд» та зразкового хореографічного колективу «Сузіря».

Безумовно, таке спілкування збагатило педагогічний досвід студентів, підтвердило правильність їх педагогічного самовизначення та продемонструвало високий рівень компетентності. Зустріч збагатила їх практичними вміннями, що знадобляться студентам у роботі в літніх оздоровчих таборах області.

Інноваційний, змістовний та цікавий підхід організаторів до семінару допоміг майбутнім педагогам  краще зрозуміти організацію гурткової роботи з дітьми різного віку.

Студенти третіх курсів та викладачі педагогіки додаткової спеціалізації «Педагог-організатор» Глагола О.М та Іванова А.О ГПК МДУ щиро дякують за творчу співпрацю та практичну допомогу колективу Будинку школярів.

 

Викладачі ГПК МДУ

Глагола О. М.; Іванова А.О.

Категорія: Будинок школярів | Додав: Fvlad9920 (04.03.2013) | Автор: МДУ
Переглядів: 573 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Новини Педпреси
Управління освіти виконкому Мукачівської міської ради © 2020